Blogini täyttää pian kaksi vuotta! Tarkkaan ottaen tämä maaginen päivä on 12.11.2011.
Kasvojumppahassutukseni täyttää samalla noin kolme ja puoli vuotta – aika pitkä aika, mutta innostus jumppaamiseen ei ole laantunut ainakaan vielä.
Olisiko lukijoillani toiveita kaksivuotisjuhlapostauksen aiheesta?
Heips 🙂
Kuvat olisi ihan hirmuisen kivoja ja motivoivia 🙂 Tai joku parhaat vinkit ihon säilymiseen hyvänä top 10- tms. postaus olisi myös tosi kiva! Ihanaa syksyä sinulle 🙂
Itsekin olen vähän miettinyt tuota kuvakatsausta, että se olis kiva muutenkin tehdä. Pitäisi vaan saada niitä hyviä kuvia, että vois vertailla. Kiitos vinkeistä! Pistetään korvan taakse. Hyvää syksyä sinullekin! ❤
Heissan!
Olen ihan uusi lukija, nelissäkymmenissä eli kohderyhmä ja just eksyin=löysin tänne. Kiva blogi ja hurjasti kiinnostavaa tietoa. En ole kokeillut kasvojumppaa, mutta ehdottomasti pitää kokeilla. Onkohan tuota CFF-kirjaa vielä saatavilla..?
Mutta asiaan.. tuo mikroneulaus ja kokemukset tähän mennessä kiinnostaisivat kovasti. Osaatko sanoa siitä jotain?
CFF on edelleen saateilla mm. sen oman webbisivun kautta. Katso blogini vasemman reunan linkkejä tai googlaile itse. Amazonistakin taitaa löytyä.
Mikroneulaustuloksista en uskalla vielä sanoa mitään. Kulmakarvojeni välin vaakarypyt ovat silinneet jonkun verran ja se saattaa olla osittain mikroneulauksen ansiota. On tosi vaikea arvata mikä on kasvojumpan tulosta, mikä mikroneulauksen. Ehkä sitä ei pysty erottamaan mitenkään.
Ok, kiitokset!